1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Gear of War 3 zawiecha na LT+3.0 z dashem Metro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mullenflip, Luty 24, 2012.

1. Mullenflip

Mullenflip Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, grę wypaliłem clonecd prędk. x2.4 wcześniej przepuściłem ją nowym abgx360 1.0.6 gra normalnie się włącza ale w 1 epizodzie za każdym razem kiedy marcus otwiera drzwi gra się zawiesza! próbowałem resetować pamięć cach usuwać profile i save'y i wszystko na nic aż odkryłem że gdy nie jestem zalogowany gra normalnie działa i da się grać ale problem polega na tym że nie będę mógł zapisywać stanu gry proszę o pomoc może ktoś wie jak to rozwiązać z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mullenflip

Mullenflip Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zmarnowałem 13 płyt maxell ID MEDIA RITEK 04-66 i wiele godzin kombinowania na zwykłej nagrywarce, później dałem sobie spokój i zakupiłem nagrywarkę ihas wypaliłem i płyta jest nagrana bezbłędnie i nie wywala mi komunikatu wyczyść płytę ściereczką ... więc wniosek jest jeden na lt+3.0 gry z xgd3 muszą być nagrane nagrywarką ihas ale ktoś mądry powie taaa jasne ja nagrywam na zwykłej i działa może i działa ale tylko przez chwilę później czekają cię ciągłe komunikaty wyczyść płytę ściereczką :)

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tsk to jest na beznadziejnych plytach ;)

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum