1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Gears of War 2.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tommac, Marzec 12, 2011.

1. Tommac

Tommac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak jak w temacie. Po wygraniu gry GoW 2 zrobiłem sobie małą "przerwę" i zacząłem grać w inny tytuł. Później postanowiłem jeszcze raz odpalić Gearsy i pograć w tryb wieloosobowy. Niestety, po animacji włączania gry ("Microsoft Game Studios") ekran stał się cały czarny.....ale konsola była włączona. Po prostu Xbox nie chciał mnie "wpuścić" do menu gry. Wyłączyłem i włączyłem konsole i spróbowałem otworzyć Gearsy ponownie. Niestety, to samo:czarny ekran po wyświetleniu się napisów "Epic Games" i "MGS". Co dziwne, mojemu bratu (który gra ze swojego konta) gra śmiga jak marzenie. Nie mam pojęcia co robić. Napisać coś do supportu? Jakoś "naprawić" konsolę? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
  4. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozumiem, że brat ma profil na tej samej konsoli i gra mu działa prawidłowo. Może stwórz nowy profil? Chociaż wtedy nie wiem jak byłoby z tym kontem gold. Inne gry normalnie działają na tym profilu? Jeżeli zainstalowałeś Gears of War 2 na dysku to zainstaluj jeszcze raz.

5. Tommac

Tommac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grałem z płytki, nie instalowałem gry. Dzisiaj ją zainstalowałem-i wciąż ten sam problem :( Inne gry normalnie działają. A propos tego nowego konta-czy dałoby się na tej samej konsoli przenieść Achievmenty, Gamescores, znajomych i avatara do jakiegoś "nowego" konta?

6. karolkow

karolkow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam ten sam problem z profilem i "girsami 2",gold jeszcze pół roku a tu taki numer.grałem offline i nagle czarny obraz. inne profile działają na tej samej konsoli a ten jeden nie.help please

7. Wojtinho90

Wojtinho90 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niestety, nie da sie przeniesc punktow gracza i achievementow.

Wczytywanie...

Poleć forum