1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z gitarą Guitar Hero Warriors Of Rock

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ms86, Grudzień 27, 2011.

1. ms86

ms86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    FALUBAZ
    Mam następujący problem. Kupiłem nowy zestaw guitar hero wor + gitara.

Wszystko było ładnie pięknie. Od pewnego czasu gitara sama się włącza, a co za tym idzie włącza również konsole, kinecta etc.
    Wygląda to tak, jakby przycisk xboxguide na gitarce był cały czas wcisniety (fizycznie jest ok, jest skok przycisku), jak wyłącze konsolę, to po chwili się włącza, jak już jest włączona to włącza się menu (od naciśnięcia guidea)

Dodam, że ponowana synchronizacja, ponowne wkładanie baterii nic nie daje. Duchy panie ;]
    Miał ktoś coś podobnego?

WTF?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kiniaa12

Kiniaa12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem i nie wiem co z tym zrobić ;c

4. kartom

kartom Świeżak Świeżak