1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z goldem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Globelgiad, Kwiecień 4, 2016.

1. Globelgiad

Globelgiad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.
    Jakiś miesiąc temu kupiłem bratu golda na 3 miesiące w empiku jako zdrapke. Konto Gold normalnie aktywowane lecz problem jest taki, ze mimo tego nie może grać w file 16 on-line. Czy to draft czy normalny sezon wyskakuje komunikat o tym, ze nie ma on wystarczających uprawnień do korzystania z tej funkcji. Wiecie co może to powodować, albo jak to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poszukaj w ustawieniach kontroli rodzicielskiej czy nie ma jakichś ograniczeń, lub jeżeli konto jest ustawione na mniej niż 18+ to może dlatego :p Nie chcę wymyślać, ale wiem, że jakieś ograniczenia czasami są z powodu wieku.

Mariusz86 lubi to.
  4. Globelgiad

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Stworzyłem nowe konto i tu normalnje mogę grać on-line. Wychodzi na to, ze to jakas blokada. Pewnie rodzicielska, ale nie pamiętam bym coś takiego zakładał. Gdzie to mogę sprawdzić. Jak wchodzę w ustawieniach w kafelek rodzice to nie mam dostępu do tego profilu, i nie mogę się zalogować na niego też.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zaloguj się najpierw na stronie xbox.com tym kontem, na które jest ograniczenie. Później klikasz tak Login konta -> Konto Microsoft -> Twoje informacje -> Edytuj swoje dane osobowe i tam sprawdź jaki tam jest wiek ustawiony. Obstawiam, że na nowym koncie, które teraz zrobiłeś masz ustawione, że jest pełnoletnie?

Edit: Widzę, że ta gra ma PEGI 3 to raczej nie o wiek chodzi. Ewentualnie poszperaj na konsoli w Ustawieniach tego konta na co jest zezwalane, bo może być zablokowana np. gra online. Zaraz Ci powiem gdzie tego szukać tylko konsola mi się musi włączyć. Jak dobrze rozumiem masz Xbox One?

No to tak jeśli masz XO:
    Ustawienia -> Konto -> Prywatność i zabezpieczenia online -> Ustaw na Ustawienia dorosłego jeśli nie ma. Ja mam dane niestandardowe, bo ustawiłam sobie konkretnie na co zezwalam, a na co nie. Spróbuj, może czegoś się tu doszukasz.

Ostatnia edycja: Kwiecień 4, 2016
    f1older lubi to.
  6. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    Kulek, ty tu musisz jakąś infolinię otworzyć na forum. chyba jedyna ogarniasz te goldy, konta, płatności, etc. zawsze cię widać w takich tematach. :D
    co oczywiście pochwalam. ;P

BialyGTi i kuleczka91 lubią to.
  7. Globelgiad

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem tak. Wiek już jest odpowiedni. Lecz to dalej nie pomogło. Usunąłem konto rodzica (moje) i też dalej nie działa. Ściągnąłem rocket league i wyskakuje mi komunikat, ze nie mogę grać w gry on-line i muszę to zmienić w ustawieniach prywatności na xbox.com. Nie mogę tego znaleźć. Pomożecie?

8. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    765
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    zobacz tutaj moze cos pomoże

http://support.xbox.com/pl-PL/my-account/security/manage-privacy-safety-online

Wczytywanie...

Poleć forum