1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z GoW3 po instalacji na dysk

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez shibby20, Październik 14, 2011.

1. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,

Konsola z liteonem v1, wgrany LT 2.0 i dash 13599. GoW3 działa z płyty bez problemu. Instaluje się na dysk również bez problemu. Po odpaleniu zainstalowanej na dysk gry, lecą filmiki i w momencie gdy ma się pojawić menu mam czarny ekran i nic się nie dzieje. Miał ktoś taki przypadek? Narazie to jedyna gra z XGD3 jaką nagrałem. Gry bez XGD3 z fifa12 łącznie działają bez problemu. Wystarczy jednak, że usunę GOW3 z dysku i gra już działa bez problemu.

Na koniec dodam, że dysk to WD 160GB przerobiony na 120GB przeszło 2lata temu i nigdy z nim nie miałem problemu.

Jakieś porady?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bakahk

bakahk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    temat -> http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/...o-xgd3-0800-usa-rf-xbox360-rrod-103696-4.html
    post -> #38

Wczytywanie...

Poleć forum