Problem z gra Assassin Creed Brotherhood

swidereczek

Świeżak
Świeżak
Jak w temacie tylko troche bardziej sie rozpisze. Jestem od 2 lat posiadaczem tej konsoli, zadowolonym ;p Starszy brat przerobil konsole i tak sie sklada ze opuscil juz dom i zostawil mi wszystkie problemy z nia zwiazane. Chodzi mi w szczegolnosci o to jak sprawdzic jakie iso mam? Rowniez to ze wczesniej brat sam nagrywal gry na konsole bez potrzeby Active Iso. Nie zostawil mi wiedzy jak sie nagrywa a znajomy kolega pokazal poradnik lecz potrzeba jest najperw odpalania plytki Active Iso. Smialo moge napisac ze poscwiecilem dzieki tej metodzie (odpalania Iso) czas na 2 gry: Unleashed II oraz CoD Black Ops. Dzisiaj udalo mi sie pobrac do konca Assassin Creed Brotherhood. Za pomoca Iso.. odpalilem gre lecz potrzebna byla aktualizacja ktora przeprowadzilem. Teraz jak proboje odpalic gre dzieki Iso jest napisane: Nie rozpoznano plyty.. cos w tym stylu przepraszam za nie dokladne informacje ale sie wkurzylem :| nie wiem jakim iso czy jak to sie nazywa dysponuje moja konsola, nie wiem czy mozna grac w starsze gry aaaa mozna to jakos cofnac czy to nie jest zaden problem dla starszych gier?

Tak wiec prosze o pomoc na moje pytania. Mozliwe ze sam pewnie byl znalazl na forum odpowiedzi ale pragne aby ktos z was znal moj problem w calosci :|

pozdrawiam Swieżak
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
teraz to masz posprzątane. Oflagowałeś sobie konsolę offline i nie odpalisz ani AC:B ani NFS: HP do czasu wydania przeróbki LT+.
Poszukaj sobie jednak dlaczego.
 

swidereczek

Świeżak
Świeżak
Dzieki AiZo ale tylko te gry nie bede mial mozliwosci odpalenia ? inne moge normalnie probowac?

edit

Czyli teraz nie ma mozliwosci grania w acb pirata tak?
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wszystkie które wychodzą ostatnimi czasy. Odpalisz te stare co do tej pory wychodziły i nagrywałeś.
 

swidereczek

Świeżak
Świeżak
A wracajac do oflagowania to rozumiem juz o co chodzi. Pytanie jeszcze jest takie czy bez podlaczania konsoli < z xbox live nie korzystam> do neta i nie dostaniu oficjalnego bana bede mogl miec przyjemnosc grania w nowe gry jakie wyjda? glownie piraty :p chodzi mi w szczegolnosci o tego acb czy po wyjsciu LT+ bede mogl w nia zagrac?
 

Croxite

Użytkownik
Użytkownik
tak ale jak przerobisz na lt+
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
teraz jest mozliwosc, ale zanim wrzucales update dashboardu z płyty Assassin's Creeda. Czyli na dashboard 9199 wrzucales jeszcze 2 inne update i dopiero wtedy ten z płyty AC - wtedy gry działają, sposób sprawdzony na lite-onie przeze mnie - dziś. Działa w 101% :)
 

swidereczek

Świeżak
Świeżak
A nie moge jakos cofnac tej opcji albo cos zrobic zebym mogl juz teraz w danej chwili grac w acb ? :)

AiZo zaprzestan meczyc teraz konsole tylko pomoz biednemu graczowi... :((((
 

Niko

Użytkownik
Użytkownik
Nie da się cofnąć. Krótko mówiąc dałeś ciała... ;-) Jedyne wyjście dla Ciebie to czekać na LT+ i jeszcze raz przerobić konsole.
 

swidereczek

Świeżak
Świeżak
aaa to dzieki za ta smutna wiadomosc :( a jak przerobie ta konsole to bedzie normalnie wszystko tak jakbym nie zrobil tej aktualizacji? tam z tym banem to kij ale chodzi mi o to czy bede musial za kazdym razem przerabiac konsole? :|
 

Do góry Bottom