1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą Brunswick Pro Bowling RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez leadman, Kwiecień 16, 2013.

1. leadman

leadman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.
    Mam mały problem z tą grą i nie wiem co z tym zrobić.
    Sprawa wygląda tak że po uruchomieniu gry kinect wykrywa gracza i loguje. Potem wchodzi plansza menu i okienko że twój profil został zmieniony i zostajesz przeniesiony do początku.
    Nie ważne czy utworze nowy profil czy loguje się tym co mam ciągle to samo.
    Nawet usunąłem wszystkie profile, zrobiłem nowe, wyczyściłem cache, savy i nic.
    Gra działała na samym początku, potem się coś wywaliło.
    Nie wiem co jeszcze usunąć żeby to ruszyło.
    Oczywiście próbowałem wrzucić GODa, XEXa, w różne lokalizacje i nic.

HELP

2. Lotnik421 Xbox One

3. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wykonaj Kinect-ID dla swojego profilu w systemie konsoli.
    Wprowadź komendę signnotice = true do pliku "launch.ini" w [settings]
    Sprawdź wersje systemu, gra wymaga minimum 12625 z zainstalowanymi avatarami (testowane 14699 + DL 3.04).

Jeśli gra działała na początku, a ty nic nie zmieniałeś w "launch.ini" lub cokolwiek w systemie, to raczej problem z uszkodzonymi plikami gry.
    Jeśli mieszałeś to spróbuj minimalistyczny "launch.ini" (przed komendami sekcji [settings] ";" co wyłącza je (uruchamiane są w opcji default)
    Gra nie jest wielka (GOD-1544MB, XEX-79files/5folders), może gdzieś ją szybko pociągniesz.
    Zawsze testuje gry przed wgraniem na wewnętrzny z usb przez File Manager, jak pójdzie z tego to jest zawsze OK.

Nie uruchamiaj z ikonki w game library, prawdopodobnie uszkodzona została baza danych, wejdź w general settings i wyczyść database (albo sporóbuj uruchomić z File Managera)

4. leadman

leadman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.
    Zmieniłem ten parametr, jeszcze raz ustawiłem Kinect ID i nic, dalej to samo.
    Mam 16202 i DL3.0b rev402

Jeszcze jedno na początku tą gre miałem na HDD (xex). Potem ją usunąłem i wrzuciłem do dysku zew. I po tym zabiegu to umarło.
    Powrót z grą na HDD już nie pomógł.
    Nie wiem co usunąć, bo może się gdzieś zapisał jakiś błąd od gry i cały czas do tej lokalizacji gra powraca. Tylko nie wiem gdzie szukać.

13-01-2014
    Problem rozwiązany. Nie wiem czemu ale zmienił mi się jeden parametr w launch.ini dlatego nie działało (wtedy na tym etapie co byłem sam tego nie zmieniłem).
    fakelive = false
    Tak ma być i działa.

Wczytywanie...

Poleć forum