1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z gra darksiders!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maciek89, Kwiecień 9, 2011.

1. Maciek89

Maciek89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pewien problem w Black tower mianowicie podczas walki z tym mechanicznym gigantem nie mogę wskoczyć na niego powodem tego jest fakt ze używając tych portali nie wybija mnie wystarczająco mocno w górę ma ktoś pomysł czym to może być spowodowane i jak temu zaradzić? Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    musisz dłużej przytrzymać przy tworzeniu portalu wtedy on będzie mocniej wybijał

4. Maciek89

Maciek89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Maciek89

Maciek89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam jeszcze jeden problem będę bardzo wdzięczny za pomoc. Tym razem utknąłem chwile po dostarczeniu 2 promienia. tam gdzie trzeba rozwalić ta czerwona zaporę przy pomocy "granatów". Trzeba tam wrzuć go w portal a on wypada tym portalem który umieszczony jest na takim obelisku wiszącym w powietrzu mianowicie problem polega na tym ze ten obelisk jest jakby za wysoko i jakbym nie rzucał to "granat" nie chce dolecieć do zapory w ogóle prawie w portalu jej nie widać a na filmiku w necie normalnie widać macie jakiś pomysł jak to rozwiazać itp? Z góry dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum