1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą Dead Space 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciekprince, Sierpień 7, 2011.

1. maciekprince

maciekprince Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie mam z tą grą problem a mianowicie nie mogę jej zainstalować. Zaraz po wypaleniu płytki (sprawdzonej firmy) wkładam do xklocka i w granicach 50% instalacja nagle stae i wyczyść płytke. A podczas całej instalacji płytka chodziłą full speed. Dodam że chwile wcześniej instalowałem bioshocka 2 i nie było problemu. Moje pytanie brzmi dlaczego??

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Sprawdzałeś obraz ABGX czy nie ma jakiś błędów.. Na jakich płytach nagrywasz i jaką prędkością?

4. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Na bank źle nagrana płytka też tak miałem nagrałem jeszcze raz nic nie grzebiąc na kompie oraz z wyłonczonymi wszystkimi niepotrzebnymi programami i wszystko hula.

5. maciekprince

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale Dead space jest na dwóch płytkach i żadnej zainstalować nie mogę. Teraz niezłą faze miałem w momencie kiedy trzeba było drugi dysk włożyć to wyskoczył błąd. I teraz nawet pierwszy dysk z płytki ruszyć nie chce.

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    wypalara siada, sprawdź dla pewności inną gierkę jeżeli ten sam błąd to zakup inną nagrywarkę

7. maciekprince

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień wcześniej wypalałem Bioshocka 2 i działa jak należy nawet sobie go zainstalowałem na dysku

8. Rurek7

Rurek7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzień wcześniej, a przecież nagrywarka mogła się zepsuć po wypaleni Bioshocka. Trochę myśl, nie pozostaje Ci nic innego jak wypalić następną grę i przekonać się czy nagrywarka działa.

9. maciekprince

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba nagrywarka bo jak jeszcze raz chciałem wypalić to mi achtung wyskoczył a na płytce widać że przeskakiwało ścieżki na płycie.

10. sylo

sylo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to nagrywareczka do wymiany. Albo sprobuj u kumpla jakiegos wypalic i zobacz jak będzie smigać moze to wlasnie abgx cos szwankuje:p

Wczytywanie...

Poleć forum