1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą Dragons Dogma

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Blackburn, Czerwiec 20, 2012.

1. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Witam,

Nagrałem dzis gre Dragons Dogma zwykłą nagrywarką metodą Truncate i po 10 minutach wywala mi błąd. Wiem że muszę mieć do tego IHAS ale mam teraz 2 pytania.

1.Czy wszystkie gry z XGD3 od tej pory będą mi wywalać błąd ? Aktywowałem sobie ten cały CIV ?
    2. Które obecnie gry mają to zabezpieczenie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Nie powinno, wyczyść pamięć podręczną.
    2. Forza 4, Dragons Dogma, DiRT Showdown

1 osoba to lubi.
  4. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Sprawdziłem i inne gry XGD3 działają poprawnie. Odpaliłem Skyrima grałem 45 minut i żadnego błędu. Wygląda na to że błąd wywala tylko w określonych tytułach i CIV nie psuje innych gier XGD3 , raczej nie zakłoca ich działania.

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ms nowe zabezpieczenie sobie wprowadził ,napewno kolejny gry co wyjdą już to będą miały.to nie wina dasha czy pamieci podręcznej. tylko w tych dwóch grach jest taka weryfikacja ,że dash się nie daje nabrać na nie pełną gre.znak ,że trzeba pomyśleć o ihas 70zl to nie majątek

6. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nikt nie mówił, że da się CIV'a ominąć poprzez dash czy pamięć podręczną. :) A iHAS to nie duży wydatek porównując do cen gier...

7. Orlik666

Orlik666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Radze kupować Ihasa z rewizją B puki jeszcze są dostępne na alledrogo. Ja kupiłem wczoraj swojego za 86 zł z wysyłką. Nie są już produkowane, a zostały już naprawdę ostatnie nakłady w Polsce. Lepiej kupić teraz niż potem kupować za 200 zł.

Wczytywanie...

Poleć forum