1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z grą fifa15 online

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dotche, Grudzień 21, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dotche

dotche Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.

Mój problem polega na tym, że nie mogę przede wszystkim dodać nikogo do znajomych, ani mnie też nikt nie może dodać. Pragnę dodać, że loguję się bez problemów do usługi XBOX Live. Nigdzie tak naprawdę nie mogę znaleźć żadnej jednoznacznej odpowiedzi. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Ktoś kto może miał podobny problem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Musisz wejść w ustawienia, po czym prywatność i bezpieczeństwo, tam musisz wszystko odblokować, bo pewnie masz włączone zabezpieczenia rodzicielskie

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum