1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z gra gow 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez deebo23, Maj 25, 2010.

1. deebo23

deebo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, mam klopot bo nie wiem co zrobic, sprawdzilem gre gears of war 2 programem abgx360 i wyszlo mi, ze ma wave 2(to chyba spoko bo mam przerobiona LT) ale SSv1 i nie wiem co robic bo musi byc v2. na stronie abgx sprawdzilem te dmi i ss crc do SSv1 ale nie pasuja z tymi co wyskoczyli mi w tym programie. I pytanie co dalej. Pomocy

Ach, a jak zamierzam grac tylko offline to mam sie nie bawic w to przerabianie obrazu tylko od razu wrzucac plik .dvd do programu i nagrywac tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    do wave 2 nie ma ss2

4. deebo23

deebo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co do mojego drugiego pytanie, to czy jak bede gral offline to musze zmieniac w obrazie te wavy i ss? Bez tego normalnie mi pojdzie na przerobce LT?

5. DJ_Boski

DJ_Boski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeszów
    Nie musisz nic zmieniać. Wystarczy, że nagrasz grę na płytkę i już możesz grać.

6. deebo23

deebo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra, dzieki wam

Wczytywanie...

Poleć forum