1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą jtag podczas kopiowania na dysk.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nikolas94, Listopad 4, 2012.

1. nikolas94

nikolas94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Jestem dość "zielony" w sprawach z xboxem ponieważ posiadam go rok i jedyne co robiłem to nagrywałem tylko płytki i gralem w gry. Jedank niedawno dałem xboxa do przeróbki (kiedy "wyszła" fifa 13) i mam wgrane RGH i chciałbym z niego skorzystać w pełni np. grając w Assasin's creed 3. Ściągnąłem już gre przerobioną na pliki xex. (48 plików po około 163 MB). Zrobiłęm wszystko zgodnie z tą instrukcją jeśli chodzi o utworzenie odpowiedniego profilu http://www.isodownload.org/xbox360/n...-profiles.html i rzeczywiscie profil juz mam na pendrajvie. Gorzej jesli chodzi o gre.... Tzn. wszystko zrobiłem tak jak jest opisane to we wszelakich instrukcjach na internecie i wszystko sie zgadza, gra jest zapisana na dysku jednak gry chce wejsc w nią żeby skopiować ją na dysk twardy konsoli to konsola niechce jej przeniesc... Co prawda sam zauwazylem ze jest cos nie takj poniewaz gdy odpalam zakladke "gry" na pendrajvie w xboxie to zamiast miniaturki z gry assasin's creed 3 mam jedyne biały wykrzyknik w żółtym kółku a gdy nacisnę A na padzie to ponownie widzę ten wykrzyknik w żółtym kółku i napis "uszkodzony" i gdy ponownie naciskam A aby to właśnie przenieść to jedyna opcja jaka mam to jest "usuń"... PRzepraszam że zawracam wgl. głowę tym ale czytam w internecie i działam już od czwartku praktycznie bez przerwy kiedy jestem w domu i każdy próby kończą sie tak samo :/ Jeśli da radę to proszę o pomoc ponieważ doprowadza mnie to wszystko już do jednego wielkiego przygnębienia bo zmarnowałęm cały długi weekend na to :/
    P.S. Prosze o nie odpowiadanie w stylu poszukaj na forum albo poszukaj w necie bo tak jak już mówiłem siędzę nad tym wszystkim od czwartku i wiele już przejrzalem...
    Pozdrawiam i z góry dziękuje za cierpliwość przy czytaniu,
    nikolas94

2. Lotnik421 Xbox One

3. fluid

fluid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wawa/Lodz
    wyglada na to ze wersja gry ktora pobrales jest niekompletna/uszkodzona
    Proponuje pobrac gre raz jeszcze tylko tym razem nie baw sie w format xex tylko sciagnij dla pewnosci zwykle iso i przerob je sam za pomoca programu Exiso (za free znajdziesz go w guglu)
    Folder ktory powstanie wrzucasz po prostu do katalogu glownego na pendrive i odpalasz plik default.xex z poziomu xexmenu
    Nie trzeba kombinowac z zadnymi profilami.
    Jak nie wiesz jak wgrac xexmenu to tu masz wszystko XEXMenu 1.1 Download [XEX Menu ISO, LIVE and XEX] - File manager for Xbox 360

4. nikolas94

nikolas94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sorki że tak długo nie odpisywałem ale byłem zalatany...
    a więc tak: wgrałem xex menu na pendraiva i w momencie kiedy chciałem otworzyć xex menu na konsoli mam ten sam błąd co przy grze czyli pojawia sie przy pliku biały wykrzyknik w żółtym kole i jest napis że pilk uszkodzony... tak samo bylo wtedy przy pliku z grą :/ screena wrzucam do posta jak ta sytuacja wygląda. Dodam jeszcze ze jeśli na ten plik nacisnę dalej A to moge go tylko usunąć a nie przenieść... [​IMG]

Wczytywanie...

Poleć forum