1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą MAX PAYNE 2 znikające tekstury.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mopsowski, Maj 19, 2012.

1. Mopsowski

Mopsowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Przeszedłem grę do momentu jak trzeba wrzucić płytę nr.2 ( bez najmniejszych problemów z teksturami ) i zaczeły się dziać dziwne rzeczy... na początku po wrzuceniu disc 2 niby wszystko ok, ale dochodze do momentu jak ten dzieciak prowadzi mnie przez jakąś impreze i wiekszość tekstur mi znika i nie słychać żadnych dźwięków oprócz chodu postaci.

Płyte wypalałem zwykłą nagrywarką na verbatimach... ale podkreślam z 1 płytą nie było problemu.

Napęd to BenQ LT3.0

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    może być ,że wina słabego lasera w konsoli lub uszkodzone iso nagrałeś.

4. ciolas2

ciolas2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam ten sam problem. Nagrywane tak samo, zwykłą nagrywarką na verbatimach. Tylko u mnie przy ładowaniu się tekstur gdzieś w środku drugiej płyty, tekstury się nie doczytują i gra się zacina. Nie wiem w czym jest problem, inne gierki śmigają aż miło. Spróbuję jeszcze raz nagrać na verbatimie. pozdro

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    spróbuj zegrać na dysk o ile go masz i odpalić gre z użyciem mp3fix

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nagraj wydajniejszą nagrywarką, najlepiej iHAS'em, ale zanim to, to jak wyżej: zastosować trick z muzyką i zainstalować tą grę na dysku.

Wczytywanie...

Poleć forum