Problem z grą na Multiplayer

Maniek193

Świeżak
Świeżak
Otóż gdy chciałem włączyć multiplayer w grze "Far Cry 3" Pisze że profil niema do tego uprawnień.. Mam jeden profil i nie mam włączonego filtru rodzinnego. A gdy włączam wszystko na dozwolone w "Prywatne" Przeglądanie sieci web dalej jest zablokowane. Nie wiem od czego to... A gdy chcę ponownie włączyć dozwolone przeglądanie sieci web i daje zapisz to dalej nic... Jestem połączony z Xbox LIVE. A to nie tylko w Far Cry 3 mi nie działa. W innych grach też.
Dokładny tekst brzmi : Błąd. Nie możecie korzystać z tej funkcji online z powodu ograniczeń nałożonych na jeden z profili któremu nie wolno dołączyć do sesji Xbox LIVE. Na pewno jestem połączony z Xbox LIVE ponieważ pobierałem Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona... Bo dostałem klucz razem z Xbox'em. Nie mam Xbox LIVE Gold.


Help ? Chce sobie pograć na multi ;)

PS: Mam kod do Multiplayer Far Cry 3 ale pisze że ramka do wpisania uruchamia się dopiero po włączeniu trybu Multiplayer.
 

rufus282

Banned
Użytkownik
Odp: Problem z grą na Multiplayer

Do grania w tryb multiplayer w jakiejkowiek grze na Xboxie musisz wykupić konto Gold np: na allegro zdrapki 3, 12 miesięczne.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

issen1992

Świeżak
Świeżak
Dokładnie...musisz wykupić Gold'a, bo ty tylko nawiązujesz połączenie z internetem. Z tym że nie musisz płacić za cały miesiąc, są też inne sposoby :)
 

Tobiaszdst

Świeżak
Świeżak
jak już sie zdecydujesz kupić konto GOLD to polecam allegro ja za 45zł na 3 miesiące kupiłem,moim zdanie sie opłaca :welcoming:
 

NiePoTwarzy

Użytkownik
Użytkownik
Wlasnie jak koledzy wyzej wspomnieli do gry online potrzebne jest Konto gold ktore mozesz kupic na allegro lub przez strone xboxa rownie dobrze sam mozesz wytworzyc sobie trial'a na 14 dni(poradnik jest na forum wystarczy uzyc wyszukiwarki) lub jezeli nie masz ochoty robic rzeczy ktore opisalem zostaje ci granie na xlink i nie bedziesz musial za nic placic.
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Dodam do powyższych że Far Cry 3 posiada online pass. Można grać bez niego tylko początkowe levele.
 

Do góry Bottom