Problem z gra na pierwszego Xbox'a

rafciu

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich. Naszło mnie ostatnio na pogranie w starocie i pomyślałem że zabiorę się za pogranie w kilka gierek ze starego X'a. Załatwiłem sobie obraz gry Manhunt. Dodam że obraz jest niby gotowy pod lt 3.0 nigdy wcześniej nie odpalalem nic z pierwszego xboxa dlatego może gdzieś zrobiłem błąd. Włożyłem nagrana płytę do nośnika i wyskoczył komunikat że gra musi być zaaktualizowana żeby działała. Dlatego też podłączyłem się do liva niby sciągneło coś tam ale nie jestem pewien(bo wyszedłem z pokoju). Odpaliłem drugi raz pojawił się napis z logiem pierwszego xboxa a po chwili błąd "Wystąpił błąd z grą na starsza konsole xbox ..." X:5829.0 Y:1884.0. Nie wiem co jest grane dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Ciekawy też jestem czy tak będę miał z każda gra na pierwszego X czy to jednorazowy przypadek.:apthy:
 

Krycha1987

Banned
Mam to samo z inną grą http://xboxforum.pl/pomoc-19/black-z-xbox-na-xbox360-171703/
Wydaje mi się że to problem pliku wsadowego, musi być oryginalny bo inaczej emulator sprawdzi go z listą i odrzuci, ale to tylko moje przypuszczenie. Jeżeli chciał byś grac w gry z pierwszego X'a to albo oryginały albo RGH i zmodyfikowany emulator który czyta wszystkie gry.
 

Do góry Bottom