1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z gra na pierwszego Xbox'a

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez rafciu, Sierpień 4, 2013.

1. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Witam wszystkich. Naszło mnie ostatnio na pogranie w starocie i pomyślałem że zabiorę się za pogranie w kilka gierek ze starego X'a. Załatwiłem sobie obraz gry Manhunt. Dodam że obraz jest niby gotowy pod lt 3.0 nigdy wcześniej nie odpalalem nic z pierwszego xboxa dlatego może gdzieś zrobiłem błąd. Włożyłem nagrana płytę do nośnika i wyskoczył komunikat że gra musi być zaaktualizowana żeby działała. Dlatego też podłączyłem się do liva niby sciągneło coś tam ale nie jestem pewien(bo wyszedłem z pokoju). Odpaliłem drugi raz pojawił się napis z logiem pierwszego xboxa a po chwili błąd "Wystąpił błąd z grą na starsza konsole xbox ..." X:5829.0 Y:1884.0. Nie wiem co jest grane dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Ciekawy też jestem czy tak będę miał z każda gra na pierwszego X czy to jednorazowy przypadek.:apthy:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam to samo z inną grą http://xboxforum.pl/pomoc-19/black-z-xbox-na-xbox360-171703/
    Wydaje mi się że to problem pliku wsadowego, musi być oryginalny bo inaczej emulator sprawdzi go z listą i odrzuci, ale to tylko moje przypuszczenie. Jeżeli chciał byś grac w gry z pierwszego X'a to albo oryginały albo RGH i zmodyfikowany emulator który czyta wszystkie gry.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum