1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą NFS Hot Pursuit

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CookerVanDJ, Sierpień 13, 2016.

1. CookerVanDJ

CookerVanDJ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam pytanie dlaczego nie mogę uruchomić gry którą bezproblemowo zainstalowałem na dysku twardym. Na konsoli ojca bez problemu grałem w tą grę a w przypadku mojej konsolki x360 z przeróbką LT3.0 nie mogę (ojca konsola chyba ma LT2.0). Próbowałem tzw. MP3fix też nie pomogło. Czyszczenie pamięci Cache itd... też wykonane. Mam jedynie komunikaty o czyszczeniu zabrudzonej płytki albo nieobsługiwanego dysku.

Pewnie gdzieś jest wiele osób które odpowie abym sprawdził przez ABGX360 tylko jest problem jestem użytkownikiem komputera MAC i windowsa nie mam pod ręką...

Pozdrawiam,
    Krzysiek

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zła topologia jest dograna. Gra wymaga ponownego przeskanowania (dobgrania topologii pod LT.30 prze abgx) potem ją nagrywasz.

4. CookerVanDJ

CookerVanDJ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie byłem pewnien bo jak mówię nie mam komputera z windowsem pod ręką a pewnie temat był już dziargany na maxa :) a mam pytanie mogę zrobić obraz z tej płyty i dograć tą topologię i później wypalić czy muszę już pobrać nowy obraz płyty ?

5. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najlepiej ściągnąć od nowa iso i przeskanować abgx level 3 i nagrać ihasem lub zwykłą.

Wczytywanie...

Poleć forum