1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą, nie chce czytać gry!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Darkkingofgames, Listopad 12, 2009.

1. Darkkingofgames

Darkkingofgames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, teraz już wgrałem nowy dashboard najnowszy jaki był na tym forum z avatarami "fall 2009". I wkładam grę Dragon Ball Raging Blast, myślałem że podziała, a tu znowu pojawia się logo xbox 360 i przyciski choćby odtwarzanie muzyki pod spodem. Czemu mi nie chce odtworzyć gry? (Gra wyszła nie dawno w tym miesiącu) Mam przerobionego xboxa 360 i nagrała mi się IMGBurnem z powodzeniem i zweryfikowała się także z powodzeniem, wszystko jest OK, na płytce z grą są pliki takie jakie mają się znajdować:

"Audio_TS"
    "Video_TS"
    I najnowszy plik
    "$SystemUpdate" (Czy z nim odtwarza grę czy trzeba go usunąć żeby podziałała?)

Lub także czy gdybym spatchował tą grę "Activate.iso" lub czymś w tym stylu, to czy by mi ją odpaliło? czego to wina? A pozostałe gry nagrane tym samym sposobem mi wczytuje takie jak np. dbz burst limit, halo 3 itd mi wczytuję, ale one nie mają tego folderu "$systemupdate".

proszę o pomoc i pozdrawiam.

EDIT: Dobra, już coś znalazłem, myślę że chyba trzeba będzie spatchować grę "Activate.iso" Tylko że mam pytanie, jak zaakutalizować mój Ixtreme firmware do 1.6 ? Co trzeba zrobić by go zaaktualizowac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mizuichi

Mizuichi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli nagrałeś na płytę -R To nie będzie działać Gry na XBoxa 360 działają tylko na +R

4. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    to jest wave4, możesz chyba poczytać jak takie gry uruchamiać...

5. Darkkingofgames

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy trzeba zaktualizować firmware czy coś żeby je uruchamiać? czy starczy tylko nagrać Activate.iso i zrobić ten trick z tym?

6. heavybob18

heavybob18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. heavybob18

heavybob18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zrob to tak jak jest napisane to bedzie dzialac na 100we mi to dziala

8. Darkkingofgames

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A o co chodzi z tym Booktype jak czytałem? Co w nim muszę zmienić tam w IMGBurn? Wszedłem w Tools -> Drive -> BookType i tam mam panele, Liteon, BenQ, Samsung itd. Mam nagrywarkę LITE-ON i co tam w kolumnie "Change For - Please Select" Mam coś zmienić czy zostawić normalnie tak jak było? U góry pisze mi:
    Current Media: DVD+R DL

Czyli zostawić to tak czy coś pozmieniać w tym panelu "Lite-On" z tym Book Type?

Wczytywanie...

Poleć forum