1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Grą... (Płyta nie jest obsługiwana)

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez pFKablos, Marzec 5, 2012.

1. pFKablos

pFKablos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Libiąż
    Witam,
    "Ukradłem" dziś sobie Asura's Wrath, nagrałem tak jak trzeba, to znaczy: Przepuściłem go przez ABGX360 z takimi ustawieniami jak trzeba (chyba):
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    No i oczywiście nagrałem IMG Burnem z takimi opcjami (tak jak w poradnikach pisało):
    Dwie płytki zniszczyłem i dalej nic... Instalacja na dysku konsoli także nic nie pomogła.
    Mam "Interfejs główny" w wersji: 2.0.13599.0 i przeróbkę... Hmmmm... Do końca nie wiem, bo dawno przerabiałem, ale gry z zabezpieczeniami AP2.5 śmigają, Assassin's Creed Brotherhood bez problemu i COD:MW3.
    Nie wiem co się dzieje, szukałem na Forum ale nic nie znalazłem, a jeśli coś przeoczyłem to przepraszam za błąd i mam nadzieję, że mnie nakierujecie.
    I mam nadzieję, że coś poradzicie, bo w ogóle nie ogarniam.
    Pozdro i dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Jaką masz wersję abgx'a ?

4. pFKablos

pFKablos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Libiąż
    Pobrałem go dziś więc jest to wersja: abgx360_v1.0.6.
    Dodam jeszcze, że czytałem o tej "cichej" aktualizacji, która usuwała przeróbkę z naszej konsoli. To miałem ją już chyba, bo raz zaktualizowałem konsolę i nie mogłem w nic zagrać, więc to chyba było to, ale to już jakiś czas temu. Miałem wtedy iXtreme 1.6 i to przyczyniło się do ponownego przerobienia na właśnie tą przeróbką, aby gry a zabezpieczeniem AP2.5 śmigały, bo bardzo mi zależało na Assassin's Creed Brotherhood. :)

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Asura Wrath posiada XGD3, a Ty nie masz LT 3.0, więc prawdopodobnie gra dlatego nie działa... Musisz przeskanować abgx'em v1.0.5

Wczytywanie...

Poleć forum