Problem z Grą... (Płyta nie jest obsługiwana)

pFKablos

Banned
Użytkownik
Witam,
"Ukradłem" dziś sobie Asura's Wrath, nagrałem tak jak trzeba, to znaczy: Przepuściłem go przez ABGX360 z takimi ustawieniami jak trzeba (chyba):

No i oczywiście nagrałem IMG Burnem z takimi opcjami (tak jak w poradnikach pisało):

Dwie płytki zniszczyłem i dalej nic... Instalacja na dysku konsoli także nic nie pomogła.
Mam "Interfejs główny" w wersji: 2.0.13599.0 i przeróbkę... Hmmmm... Do końca nie wiem, bo dawno przerabiałem, ale gry z zabezpieczeniami AP2.5 śmigają, Assassin's Creed Brotherhood bez problemu i COD:MW3.
Nie wiem co się dzieje, szukałem na Forum ale nic nie znalazłem, a jeśli coś przeoczyłem to przepraszam za błąd i mam nadzieję, że mnie nakierujecie.
I mam nadzieję, że coś poradzicie, bo w ogóle nie ogarniam.
Pozdro i dzięki.
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jaką masz wersję abgx'a ?
 

pFKablos

Banned
Użytkownik
Pobrałem go dziś więc jest to wersja: abgx360_v1.0.6.
Dodam jeszcze, że czytałem o tej "cichej" aktualizacji, która usuwała przeróbkę z naszej konsoli. To miałem ją już chyba, bo raz zaktualizowałem konsolę i nie mogłem w nic zagrać, więc to chyba było to, ale to już jakiś czas temu. Miałem wtedy iXtreme 1.6 i to przyczyniło się do ponownego przerobienia na właśnie tą przeróbką, aby gry a zabezpieczeniem AP2.5 śmigały, bo bardzo mi zależało na Assassin's Creed Brotherhood. :)
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Asura Wrath posiada XGD3, a Ty nie masz LT 3.0, więc prawdopodobnie gra dlatego nie działa... Musisz przeskanować abgx'em v1.0.5
 

Do góry Bottom