1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą/pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hessxbox360, Grudzień 8, 2013.

1. hessxbox360

hessxbox360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam wszystkich. Mam przerobionego xboxa elite dash 2.0.16537.0 Ostatnio pobrałem sobie grę FIFA 14 (Link WYMODEROWANO) , kupiłem płytę verbatim 8,5gb. Chciałem sobie nagrać tą grę , ale nie wiedziałem jak więc użyłem tego poradnika jak nagrywać gry na konsole xbox 360 ? - YouTube. Zrobiłem wszystko krok po kroku okazało się , że gra ma 200mb więcej niż płytka , ale IMGBurn nagrał ją. Po 35 minutach gdy nagrywanie dobiegło końca wyskoczył błąd , dokladnie nie pamietam co tam pisało (wiem na pewno że był to błąd). No ale wziąłem płytkę , włożyłem do xboxa i po załadowaniu się płytki pojawił się czarny ekran i wyskoczył komunikat , że nie można odczytać dysku , przetrzyj ściereczką (troche sie zdziwiłem bo kupiona dosłownie chwile przed nagrywaniem , więc żadnej rysy nie było , zakurzona też nie). Włożyłem płytkę do PC i wyskoczył film który pojawia się przy włożeniu pobranej gry do nieprzerobionego xboxa , sprawdziłem inne gry jest tak samo. mam płytki przerobione , ktore kupilem przy kupnie xboxa (jakies 3 lata temu) i wszystkie działają . Czy to że gra ma o 200mb wiecej niz plytka przeszkadza? czy mam moze pobrać 2.0?

Nie podawaj linków do pirackiego contentu, bo dostaniesz warna - #Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podstawowe pytanie:
    Jaką nagrywarką nagrywasz?

FIFA14 ma CIV'a i musi być spalona IHAS'em z burner max'em, bądź nagrywarką kompatybilną z paytools.

Wgl to napisz jaką masz wersję dash'a oraz jaką przeróbkę .

4. hessxbox360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    dash 2.0.16537.0
    nagrywarka - tsstcorp cddvdw ts-l633f
    wersja przeróbki nie wiem jaka ;( ale wydaje mi sie ze lt 2.0 bo miałem juz kiedys przerobionego ale przez aktualizacje usunela sie przerobka gry ktore normalnie mi dzialaja zostaly nagrane w 2009

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. hessxbox360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Czy gra będzie działała jeżeli plik jest większy o 200mb od rozmiaru płytki?

Wczytywanie...

Poleć forum