1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KrySSpeed, Styczeń 3, 2013.

1. KrySSpeed

KrySSpeed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Zainstalowałem ge Forza 4. Włączyłem prze Xlink czy coś podobnego i potem włączyłem tak drugą płytę przez to Xlink. Teraz gdy chce zagrać w Forze to pisze że mam jeszcze raz ją ściągnąć. No to jeszcze raz włączyłem przez Xlink tą Forzę Disk 1 i teraz na tej gram, ale teraz mam 3 ikonki, co zrobić żeby była tylko jedna ikonka i odrazu odtwarzało 2 płyty, że jak zarząda 2 płyty to samo to zrobi ? I jeszcze jedno pytanie, czy jest porsche w Forza 4 bo u mnie nie widzę ;/
    Z góry dzięki. Oczywiście konsola przerobiona RGH :)

Wczytywanie...

Poleć forum