1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą Sleeping Dogs [MP3 Trick] [Pilnie]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Steve Majster, Sierpień 27, 2013.

1. Steve Majster

Steve Majster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koło
    Witam wszystkich, posiadam grę Sleeping Dogs nagraną przez program ImgBurn na płycie Verbatim 8.5 GB.
    Mam LT+2.0, lecz wsadziłem do konsolki grę Minecraft i zrobiłem aktualizację Dasha do wersji 16203.Po aktualizacji zadziałały mi gry typu "Fifa 13" , która potrzebuje tego dasha więc wszystko poszło OK, i powinno działać wszystko, lecz mam problem.
    Czytałem dużo o jakimś Tricku MP3, robię wszystko tak jak w poradnikach czyli: Instaluję grę na dysku, wgrywam muzykę na Pendrive'a, odpalam muzykę przed włączeniem gry, przyciszam do maksimum, odpalam grę i widzę komunikat "Płyta jest nieobsługiwana" lub "Wyczyść płytę miękką ściereczką".
    Proszę o szybką pomoc, bardzo mi na tym zależy.

Wczytywanie...

Poleć forum