1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą UFC UNDISPUTED 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez uefa08, Luty 3, 2014.

1. uefa08

uefa08 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z grą UFC UNDISPUTED 3, po każdej walce wyskakuje mi komunikat: Attention! Please do not turn off your console during this process. Thanks for waiting, i ładuje się od 0 do 100% i trwa to z 10 minut, co to jest? Mogę kliknąć cancel, ale narazie tego nie probowałem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Herostrates

Herostrates Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Paczków
    Hmmm pierwszy raz sie w tej grze z czymś takim spotykam, jeżeli możesz dac Cancel to daj, to jest tylko informacja żeby nie wyłączać konsoli, ale ten proces chyba możesz ominąć lecz nie wiem czym to jest spowodowane. Jak dasz cancel raczej nic CI sie nie stanie, najwyzej wlczysz od nowa gre czy cos:) przynajmniej bedziesz wiedzial czy jest to zbędne :)

4. uefa08

uefa08 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nic się nie stało;p bo to moja pierwsza gra na xboxa, jak zapisać gre gdy będe już chciał skończyć grać??

5. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    mam grę ufc undisputed 3 ale nigdy czegoś takiego nie miałem

@ gra się sama zapisuje a jak grasz kariere to musisz wcisnąć start i tam masz save :)

Wczytywanie...

Poleć forum