1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z gra w sieci.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Bajo88, Grudzień 8, 2014.

1. Bajo88

Bajo88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.Panowie mam problem,jak bylem w polsce nie mialem zadnego problemu z gra w sieci gralem zawsze i bylo ok,teraz przebywam za granica we wloszech i tutaj mam wloski internet pod usb,i udostepniam go kablem do xo,z usluga xbox live jestem polaczony ale np. w horizon 2 niemoge dolaczy do zadnej wycieczki,mam blad sprawdz polaczenie sieciowe i sprobuj ponownie,a w live caly czas jestem,to samo w gta online,daje mnie do sesji w ktorej zawsze jestem sam.NAT mam otwarty,test polaczenia dla wielu graczy rowniej nie pokazuje zadnych bledów.Ktos wie czemu mi sie tak dzieje ?? moze to wina slabego internetu,interent tutaj ma slaby zasieg i nie jest szybki,no ale stale poloczenie jest,czy to moze byc przyczyna ?? co sprawdzil aby byc pewnym ??

z gory dziekuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bajo88

Bajo88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pany. mam w szczegółowej statystyki sieci
    Szybkosc pobierania : 5.89 Mb/s
    Szybkosc przesyłania : 3.51 Mb/s
    Utrata pakietu : 0 %
    MTU : 1440
    Opóznienie 249 ms

takie staty podaje mi xo,i dalej nie moge sie polaczyc z jakas sesja..
    NAT dalej mam otwarty caly czas.
    Pomoze ktos ???

Wczytywanie...

Poleć forum