1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z gra-wymaga aktualizacji\LT+ 1.91

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RaFeKkG, Sierpień 16, 2011.

1. RaFeKkG

RaFeKkG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Witam,Na poczatku chcialbym zaznaczyc ze konsole mam pare dni,przerobke pare godzin.Pobralem z internetu gre Mortal Kombat na xboxa360(powiedzmy ze z tej strony-http://********.org/torcache/577066_4.html#k ).Gra wypalila sie prawidlowo(pierwsza gra jaka wypalalem:) )w napedzie ją czyta i w momencie kiedy chce ja uruchomic wyskakuje okienko o mniej wiecej takiej tresci: do dzialania gry potrzebna jest aktualizacja. I teraz nie mam bladego pojecia co zrobic,czy moze zle nagralem czy moze cos jest z obrazem plyty. Wnioskuje ze jesli wybiore aktualizuj to strace przerobke?Moglby mi ktos wytlumaczyc na czym to polega i poratowac dobra radą co powinniem teraz zrobic?Z gory dziekuje.Milego wieczoru.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Daj tak, nic nie stracisz. Nie ma gier do tej pory z wyzszymi dashami ktore kasuja fw

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. RaFeKkG

RaFeKkG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Dzieki wielkie za szybka pomoc. Temat do zamkniecia/usuniecia:) Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum