1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą XBOX RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez oskarini11, Kwiecień 24, 2014.

1. oskarini11

oskarini11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pewien problem związany z grą którą ostatnio pobrałem a mianowicie :
    dragon.ball.raging.blast.2.pal.xbox360-LoCAL

Niestety gdy pobrałem grę nie mogłem jej zrobić na god (iso2god) ani nawet xex (exiso gui) .

Myślałem może że jest ona już gotowa do wrzucenia na konsole (Xbox 360 RGH), ale gdy próbuje ją przerzucić po prostu się nie da ;/ Nie ma tam iso czy jak ? ;/

Mogę tylko dodać że nie jest to pierwsza gra z którą mam ten sam problem.
    Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc ?

Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Daj screena jak to wygląda po rozpakowaniu, albo napisz jakie rozszerzenie ma plik który wypakowałeś. Co to znaczy, że nie możesz jej przerobić? Wyskakuje jakiś błąd?

4. oskarini11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm wygląda to tak jest to folder a w nim jakieś 30 plików - dbrb2x... i jeden dbrb2x360 z ikoną monitora
    jak bym wiedział jak dodać tu screena to bym chętnie dodał ;p wystarczy taki opis ?
    a przy przerzucaniu po prostu wyskakuje nie pomyślne przerzucenie czy zakończone niepomyślnie

a przerobić nie moge dlatego że tam nie ma co przerabiać, wchodząc w iso2god albo exiso gui nie mam czego wypakować z folederu Dragon Ball

5. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aż boję się zapytać, wypakowałeś to w ogóle WinRARem?

1 osoba to lubi.
  6. oskarini11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie, nawet nie próbowałem gdyż nigdy tego nie musiałem robić zawsze wrzucałem tylko do iso2god albo exiso gui .
    Jestem świeży w tych sprawach zaraz spróbuje z winrarem i dam znać. :)

7. oskarini11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurde nie wierze że to było tak łatwe :D
    Przepraszam za kłopot i bardzo dziękuje za prostą aczkolwiek pomocną podpowiedż :D

Wczytywanie...

Poleć forum