Problem z grą ze sklepu xbox

merlin88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Mam problem z grą zakupioną ze sklepu xbox live gold, a mianowicie chodzi o grę Saints Row re elected. Po pobraniu gry i próbie włączenia wywala do sklepu z grą.
Mam dwa pytania odnośnie tego problemu:
1. Czy ktoś znalazł rozwiązanie tego problemu?
2. Czy jak pożyczę grę na płycie i zainstaluje z niej to później po wyjęciu płyty zadziała jeżeli mam zakupioną w sklepie Xbox?
Pomóżcie koledzy
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Odnośnie pytania nr 2 to jak chcesz odpalić bez płyty to sie nie da , a jak masz kupiona w xbox sklepie to ją pobierzesz i pójdzie bez żadnej płyty wedlug mnie zbędne komplikowanie sobie życia.
A co do wywalania gry do sklepu spróbuj wyłączyć konsole z prądu i włącz ponownie może pomoże.
 

merlin88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odnośnie pytania nr 2 to jak chcesz odpalić bez płyty to sie nie da , a jak masz kupiona w xbox sklepie to ją pobierzesz i pójdzie bez żadnej płyty wedlug mnie zbędne komplikowanie sobie życia.
A co do wywalania gry do sklepu spróbuj wyłączyć konsole z prądu i włącz ponownie może pomoże.
Kolego w tym problem że z tą akurat grą walczy kilka osób z tego co się dowiedziałem więc nie jest to takie proste. Sposób z pytanie numer dwa może mi pomóc w tym że zainstaluje grę z płyty gdyż jak pobieram to prawdopodobnie jest uszkodzony jakiś plik, a instalacja z płyty może pomóc.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Gra nie pójdzie bez płyty jeśli ja z niej zainstalujesz

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

merlin88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra nie pójdzie bez płyty jeśli ja z niej zainstalujesz
No dobra ale jak nieraz odpalam grę ale zapomnę włożyć płytę to wyskakuje mi żebym włożył dysk lub kupił grę.
Czy w tym przypadku jak już mam kupioną grę nie poszła by?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

merlin88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za odpowiedź. W takim razie muszę czekać aż to naprawia (w co wątpię) lub kupić na płycie.
Pozdro
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zgłoś na czacie problem z grą

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

merlin88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zgłoś na czacie problem z grą

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Wątpię żeby to coś pomogło ale spróbuję
 

Do góry Bottom