1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z gra

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez petnawardze, Kwiecień 20, 2015.

1. petnawardze

petnawardze Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Niedawno temu kupiłem konsole Xbox 360 Slim wraz z grami(pudełka i hdd(oryginały)), jedna z gier zacina mi się przy starcie (GTA V[hdd]). Na konsoli zalogowany jest profil starego właściciela, próbowałem się połączyć z internetem, ale wtedy wszystkie profile zostaną wylogowane. Moje pytanie polega na tym czy po wylogowaniu będę mógł się z powrotem zalogować na ten profil? Mam ten inne gry na dysku, czy one przepadną po zmianie profilu? Czy mogę zrobić nowy profil i ściągnąć GTA V od nowa? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli gościu nie ustawił, że za każdym razem trzeba wpisać hasło do profilu przy logowaniu to zalogujesz się bez problemu. To nie jest tak, że masz grę na dysku i możesz sobie ją w każdej chwili pobrać na obojętnie jakim profilu. Gry można pobrać tylko z tego profilu, na którym były zakupione (wersje cyfrowe). Obstawiam, że te GTA to wersja cyfrowa skoro piszesz o możliwości ściągania gry.

mrok lubi to.
  4. petnawardze

petnawardze Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy gdy gościu ustawił że za każdym razem trzeba się logować, to wylogowanie spowoduje utratę pozostałych gier , tzn będą na dysku ale nie będzie do nich dostępu z nowego profilu?

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dostęp do nich będzie, bo to nie ma na to wpływu. Po prostu nie pobierzesz tych gier ponownie jak je kiedyś usuniesz jeśli nie będziesz miał dostępu do konta tego, który Ci sprzedał konsolę.

Wczytywanie...

Poleć forum