1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Adrik, Wrzesień 10, 2008.

1. Adrik

Adrik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Witam. Ściągnąłem sobie grę superbike 2008 (pal). Postanowiłem sobie ją nagrać przez Ingburn .
    Nagrało się wszystko zgodnie z planem i wtedy zaniepokoiła mnie jedna żecz. Włączyłem mój komputer nazwa płyty była coś tam coś tam ntsc. Gdy włożyłem płytę do xbox 360 wyskoczyło mi dysk niemożliwy do odwożenia. Czy to znaczy że gra jest w systemie ntsc. Czy jest jakiś program by to sprawdzić. I czy jak będzie w systemie ntsc to czy da się zmienić ten system bez marnowania kolejnej płyty. Proszę o szybka odpowiedz!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: Problem z grą

Sprawdź region w XDVDMulleter:

Włóż płytę do napędu >

XDVDMulleter > View ISO Details > Next > Load from DVDR > Load File > Next > w ISO Region - masz napisane w jakim regionie jest gra.

http://xsgfx.com/images/viu1185668257s.jpg

Jeśli jest w tyko w USA to płytka do wywalenia.

4. loky_zabijoka

loky_zabijoka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Problem z grą

Ja kiedyś również tak miałem.
    ^^
    -przyczyną mogła być za szybka prędkość nagrywania (chyba miałem na 8x ustawione w imgburn-powinno być 2.4 lub 4)
    -lub nagrywanie z pliku .iso zamiast .dvd

na pewno jedna z tych dwóch przyczyn.
    Następna płytka już była nagrana super,gdy poprawiłem te dwie rzeczy..
    (była to płytka Platinum BOX, dobra jakość.)

Wczytywanie...

Poleć forum