1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kofaniutki_misio, Styczeń 7, 2010.

1. kofaniutki_misio

kofaniutki_misio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Ściągnąłem grę DarkSider. Przeleciałem obraz programem abgx360, pomimo błędów postanowiłem i tak ją nagrać. Dodam ze mam iXtrema 1.6 i niektóre gry odpalałem activator.iso. Wrzuciłem płytę i nie ruszyła. Wiec spróbowałem przez aktywatora i to samo. Wyskoczył błąd tym razem żebym przeczyścił płytkę.

Czy to wina ze użyłem programu abgx360 i on coś namieszał z obrazem? Spróbować nagrać oryginalnie ściągnięty obraz? Czy może jakaś rada co powinienem zrobić z grą zanim ją nagram...

log z programu:

proszę o pomoc... ściągam kolejną grę i nie chciałbym zniszczyć kolejnej płyty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    masz wave 4.na ixtreme 1.6 nie ruszy

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    ALe jak wrzucił activate.iso i wyskoczyło, żeby przeczyścić płytkę to jest ok... Widocznie płytka jest słabej jakości albo coś nie tak się nagrało

5. kofaniutki_misio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nagrywałem grę na płycie esperanzy. Nie było błędów przy nagrywaniu. Spróbuję tym razem wypalić inna grę, bez zaglądania jakimkolwiek programem w obraz. Po prostu tak jak się ściągnął i zobaczymy. Chociaż tak na moje oko i doświadczenie to nie wina płyty... hm..

Dam znać co z tego wyszło. Pozdro i dzięki.

P.S a da się zmienić WAVE tej gry na niższy? żebym nie musiał używać aktywatora?

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nagrywaj na verbatimach a nie esperanzach (zobaczysz różnicę)

Da się:

Dział ISO => PORADNIKI

7. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Nagraj na Emtec , Verbatim lub jakiś innych dobrych firmowych płytach . Jak nagrywasz wyłącz np. GG , przeglądarkę , antywirusa bo czasem wystarczy mały skok bufora podczas nagrywania aby póżniej podczas gry lub przy próbie uruchomienia wyskoczyły błędy .

8. kofaniutki_misio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    maclogan skok bufora? no przecież właśnie po to jest bufor, żeby nagrywanie odbywało się płynnie przy zmianie odczytu obrazu, właśnie przez inne programy które w tej chwili (nagrywania płyty) korzystają z dysku zmniejszają prędkość odczytu programu nagrywającego. Aczkolwiek... nie zaszkodzi powyłączać zbędne progsy :)

Ale jak i Ty i #Pablooo88 może macie racje, może warto zainwestować w "dobre" płyty...

pisałem wcześniej ze dałem tą grę kumplowi z inną wersją przeróbki aby sprawdzić czy u niego działa. Jeszcze tego nie wiem. Ale jak tylko nagram na dobrej płycie grę, lub on da mi odpowiedź na pewno odpisze !!

P.S a możecie mi powiedzieć co to za błędy w abgx360:

pozdro

9. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
Wczytywanie...

Poleć forum