1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Gra

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dominuso123, Styczeń 10, 2010.

1. dominuso123

dominuso123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam otóż problem w grze gears of war 2 neiwiem czyw dobrym dziale pisze ale wiem że to dla mnie problem i prosiłbym o pomoc jestem w dziale nadciągajaca burza wysiedlenie i płyne łodzią wyskakuje mi zaraz taki potwór co zaraz spada na moją łódż a zaraz po nim dwa kolejne nastepnie wyskakuje mi jakiś dużo większy gryzie mi łodż strzelam mu w oko otwiera morde wrzucam granaty znowu robie to samo aż nie mam już granatów nawet zużyłem dwa dodatkowe które są na łodzi i zaraz padam i tak w kółko proszę o pomoc bo sie tylko denerwuje :mad:

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    muisz chyba tak z 3 czy 4 razy i padnie

4. kielich

kielich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wroc
    FILM

Jeśli pomogłem, podziękuj. :)

5. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    Pewnie w ryj mu nie trafiales.A dodatkowe granaty na statku o ile pamietam bez przerwy sie respawnują. Btw. chyba trzeba bylo w takie pecherzyki strzelac jak sie tam w mordzie jego bylo

Wczytywanie...

Poleć forum