1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z grą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez msqPL, Styczeń 19, 2010.

1. msqPL

msqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam . Mam problem z grą. A mianowicie, kupiłem używaną grę , dzisiaj ją dostałem wszystko super i w pewnym momencie wyskakuje błąd "proszę wytrzeć płytę miękką szmatką i uruchomić ponownie konsole" no to ja wytarłem włączyłem pograłem 5 minut i znowu i tak cały czas. Moje pytanie brzmi czy da się coś z tym zrobić ? czy pisać do kolesia o zwrot kasy i oddanie gry ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    albo płytka kiepska albo laser , z innymi grami nie masz problemów ? płyta porysana lub coś w tym stylu ?

4. msqPL

msqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gra jest oryginalna, płyta lekko porysana, z innymi grami nie mam problemów

5. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Oddaj to cholerstwo temu typowi albo spróbuj regeneracji płyty to może pomoże.

6. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sprawdz tą gierkę na innym xboxie u kumpla lub kogokolwiek , jeśli będzie to samo pisz do typa i niech odda ci kase a ty mu gre

Wczytywanie...

Poleć forum