1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z gra

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez osiu212, Lipiec 3, 2010.

1. osiu212

osiu212 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z Gears of War 2 a mianowicie kupilem uzywana gre na ebayu, ktora w pelni dzialal ma tylko drobne ryski. Po pewnym czasie wyskoczyla mi wiadomosc, ze trzeba wyczyscic plyte (zrobilem to) po kolejnej godzinie gry znow wyskoczyla taka wiadomosc, po wyczyszczeniu plyty konsola zaczela czytac gre jak film dvd i wyskoczyla wiadomosc w wielu jezykach, ze zeby odczytac to trzeba ja umiescic w konsoli xbox 360. I mam pytanie czy to wina gry(malo widoczne rysy) czy konsoli?? Moge jeszcze dodac, ze konsola czyta inne gry i nie jest przerabiana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dawek

Dawek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tez mam problem z tym ze wyskakuje mi film dvd moze jest to spowodowane zlym uzytkowaniem lub przechowywaniem poprzedniego wplasciciela. Mozliwe ze plyta byla jak to mowia "Odnawiana".

4. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dziwne , ze teraz Ci nie wykrywa , to że ją przeczyściłeś nic nie dało raz udało się jakimś cudem dograć tekstury , ale później już nie gra jest w 100% sprawna tylko jeżeli zainstaluje się na dysku , a z tego co rozumiem to ty grałeś z płyty , ale wygląda na to , że płyta padła do końca jakby to powiedzieć , ale dziwna sprawa.

5. Dawek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak autor napisal "Konsola czyta inne gry i nie jest przerabiana" wiec gra to orginal to takich problemow nie powinno byc.

6. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale jak płyta jest zjechana to ma prawo nawet oryginału nie odczytać no tylko na to wskazuje... bo co innego tutaj wymyślić ta osoba musiała się pozbyć z jakiegoś powodu tego GoWa...

7. Dawek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja uwazam ze plyta byla po regeneracji wiec dlatego zostala sprzedana bo kto pozbywa sie takiej gry ;)) wiec powodem problemu jest prawdopodobnie stara plyta.Juz Temat chyba zakonczony.

Wczytywanie...

Poleć forum