1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Aqq, Sierpień 31, 2010.

1. Aqq

Aqq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Posiadam przerobionego xboxa 360 premium. Niedawno, kumpel pożyczył mi kopie zapasową gry Dragon Age. Gdy wkładam grę do xboxa,, tam gdzie powinien być jakiś obrazek gry i pod nim powinna pisać nazwa gry pisze tylko "Odtwórz DVD" a obrazek jest ten podstawowy, ten, który jest jeszcze zanim obrazek płyty załaduje się. Gdy próbuje odtworzyć dysk włącza się ten odtwarzacz xboxa. Mogę dać tylko Play, Stop, Przewinąć itp. Żaden filmik nie leci. Gdy wkładam płytę do kompa, komputer automatycznie ją odtwarza i wyświetla się kilku sekundowa animacja, a gdy animacja dobiegnie końca pokazuje się napis "To play this disc, put it in an Xbox 360 console" w dziewięciu językach. Kumpel powiedział, że on już grał w tą grę i działa mu bez zarzutu. Wkłada płytę do xboxa i konsola uruchamia grę bez problemu. Kumpel posiada od około tygodnia konsolę Xbox 360 Elite. Kupił od jakiegoś kolesia, który od razu gratisowo mu ją przerobił. Z początku myślałem, że to wina tego, że nie mam aktualizacji, bo na płycie z grą jest folder $SystemUpdate. Tak więc pobrałem najnowszą aktualizację z xbox.com, wgrałem na pendriva i xbox ładnie się uaktualnił. Włożyłem grę ponownie, ale znowu ten sam problem. Wie ktoś co mogę zrobić aby móc grać w tę grę? Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale plik .iso nazywa się DVD_ROM.iso a plik .dvd który wgrywałem na płytę przy przegrywaniu nazywa się DVD_ROM.dvd
    PS. Nie działa mi ani płyta kumpla ani przegrana płyta kumpla.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie przerobiłem swojej konsoli, ale prawdopodobnie macie inne przeróbki. Twój kolega ma chyba nowszą przeróbke.

Wczytywanie...

Poleć forum