1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez juzosek, Listopad 26, 2010.

1. juzosek

juzosek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Otóż dostałem na xboxa 360 grę call of duty black ops ale została ona zakupiona za granicą i jest w wersji anglojęzycznej.
    W Polsce ta gra jest wydawana w polskiej wersji językowej. Czy jest zatem możliwość aby w mojej grze były polskie napisy??
    Da się jakoś to zrobić? Angielski znam więc tak w 70% wiem o co chodzi w fabule, ale chciałbym w pełni poznać fabułę gry.
    Jestem w tym temacie zielony więc proszę o wyrozumiałość. POZDRAWIAM

2. Lotnik421 Xbox One

3. kozman

kozman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jeżeli ustawienia regionalne konsoli są ustawione na Polskę i napisów nie ma, oznacza to, że nie da się ustawić polskiej wersji językowej.

4. juzosek

juzosek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To trudno w takim razie będę szkolił swój angielski :)

5. jap

jap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    Jak chcesz możesz sprzedać tą i kupić polską wersję... Albo wstawić jakieś ogłoszenie o wymianie, ale raczej nikt na to nie pójdzie...

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    akurat CoDy mają to do siebie, że fabułę i tak zrozumiesz w większości, bo z reguły nie jest skomplikowana, a jeśli coś jest nie zrozumiałe to nie ma na nic wpływu :) ja wszystkie Cody przeszedłem po ang i niemiałem najmniejszego problemu ze zrozumieniem

7. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    kupiłem angielskie wersje Gears Of War2 i Froza 3. po podłaczeniu XBL w Gyrosach pojawiły się polskie napisy. Forza3 po polsku zrobiła się od niedawna jakna HDD zainstalowałem. wcześniej oby dwa tytuły pobrały patcha. co ciekawe w Dead Space jest wszystko po polsku oprócz głosów postaci.

Wczytywanie...

Poleć forum