1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Velard, Listopad 22, 2011.

1. Velard

Velard Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema mam taki problem. Sciągnąłem grę Naruto Shipuuden Ultimate Ninja Storm 2 i wypaliłem na płytkę VAKOSS. Gdy wkładam do napędu wszyskto ładnie odczytuje ale gdy klikam by autozapis był włączony xbox się zawiesza. Czy to wina płyty, xboxa czy wypalenia??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    raczej źle wypalona bądź lipna płytka.. próbuj na verbatimach a przed wypaleniem puść przez abgx

4. Velard

Velard Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Puść przez abgx to znaczy żeby wejść w abgx, wybrac plik ISO i odpalić Launch?

5. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    oraz odpowiednio go ustawić.

Wczytywanie...

Poleć forum