1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grą

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawid813, Czerwiec 1, 2012.

1. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam . Kiedyś z jakieś 2 lata temu zakupiłem grę Dead Rising niestety ostatnio musiałem ją usunąć z powodu małej ilości miejsca na dysku. Ostatnio chciałem właśnie tą grę pobrać a tu patrze , że nie ma. Da sie coś z tym zrobić jakoś ją przywrócić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Ale jak nie ma na markecie ? To był dead rising z GOD czy któraś z tych części XBLA ?

edit. na Polskim live nie ma wielu gier, jeśli masz konto PL to załóż drugie na UK i tam spróbuj poszukać tej gry.

4. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    A więc tak kupiłem tego Dead Rising jak miałem konto w UK , ale przeniosłem z rok temu . Czy jest jakiś sposób bym tą grę odzyskał ?

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Jeśli przeniosłeś konto na PL live to gry nie odzyskasz. Zresztą było o tym ostrzeżenie przy przenoszeniu.

Wczytywanie...

Poleć forum