1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z gra

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jaworek9971, Czerwiec 13, 2012.

1. jaworek9971

jaworek9971 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam problem z grą castellvania mianowicie podczas jej instalacji wyskakuje mi błąd abym przetarł a kiedy chce ja odpalić bez instalacji to po 2 minutach również pojawi mi się dany komunikat.
    Dodam że xbox jest przerobiony najprawdopodbniej lt 3.0 a o wersij dashu nie mam pojęcia. Dodam , że z takimi grami jak GOW 2 , snajper elit v2 , assasin creed 2 nie było problemu .

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaworek9971

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Próbowałem właśnie triku z muzyka i gra dalej staje na 71% czy możliwe , że jednak jest popsuta ?

4. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Jakiej firmy plytki?Taki sam komunikat mam przy plytkach emtec-platinum dlatego ich nie używam,mozesz sprawdzic juz nagrana gre w abgx zaznaczajac z File dvd na burned dvd oczywiscie plytka w napedzie:)
    Castlevania jest XGD2 tak ze trick jej nie dotyczy:)

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Sprawdź obraz płyty w abgx, pewnie gra się coś źle nagrała lub obraz jest walnięty.

6. jaworek9971

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do płytki do verbatim , najprawdopodobniej coś z grą nie tak. Bo z każdą inną nie ma problemu :)

7. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Gra ewidentnie, chyba ze verbatimy podrobki. Ale tez na podrobkach ciagnie. Albo nagrywarka juz nie wytrzymuje. Co do kolegi pierwszego mam polowe kolekcji gier na pltinumach nawet xgd3 i nigdy mnie nie zawiodly.

8. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nic z obrazem, nic z płytami. Nagrywarka do wymiany - jak już kupujesz, to Liteon iHAS 124B.

Wczytywanie...

Poleć forum