1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grafiką xbox 360elite

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sylwek71, Wrzesień 21, 2010.

1. sylwek71

sylwek71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ma problem graficzny w niektórych grach, a mianowicie migotanie niektórych szczegółów. Powyższy problem występuje między innymi w Red Dead Redemption i NHL 11 co przedstawię na poniższym filmiku. Lecz problem pojawia się też w takich grach jak COD: MW 2, Fight Niht Round 4, NFL 11. Przy grach takich jak NHL 11, NFL 11, Fight Night Round 4 problem nie doskwiera tak bardzo, po za tą ostatnią gdzie w jednym z treningów znika worek, praktycznie go nie widać i nie da się nic zrobić a bokser wali gdzieś w góre. Natomiast w COD: MW 2 w jeden z misji, gdzie się wsiada do helikoptera, a ten powinien odlecieć i zakończyć misję nic się nie dzieje. W RDD nie da się przejść za to przejść misji z krowami, a w poprzednich również pojawiały się dziwne problem, jak np. znikanie podłoża. W innych grach nie mam takiego problemu. Dodam, że gry są nagrane na płytach verbatim. Czy wie ktoś może w czym tkwi problem? I jak go rozwiązać? Dodam, że nie podejrzewam, że jest to błąd wypaleniu gry, ponieważ COD: MW 2 mam trzy kopie i w każdej z nich występuje taki sam problem. Z góry dzięki za pomoc.

Link do filmiku: YouTube - NHL 11, RED DEAD REDEMPTION xbox360 - WTF:/

2. Lotnik421 Xbox One

3. drwota

drwota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Jaką masz płytę główną?

4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Grasz z dysku? - Jesli tak to nawet jak sa zle nagrane to jest to nie wazne bo gra jest na dysku.
    To sa raczej artefakty [bledy w wyswietlaniu grafiki (uszkodzony uklad graficzny)].
    Podaj date produkcji konsoli (masz z tylu konsoli napisana).

5. sylwek71

sylwek71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Płyta główna to Falcon rozpoznając po gnieździe zasilacza. Data produkcji 2008-06-08. Wszystkie gry nagrywam na dysk. Dodam, ze posiadam blisko 30 gier i tylko w tych występuje taki problem.

6. DJDIDO

DJDIDO Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    tam gdzie się świat kuńczy ;)
    hmmm ciężka sprawa... jak podpinasz konsolę do odbiornika? jaki kabel i czy do monitora czy TV?

7. sylwek71

sylwek71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podpięcie nie ma tu raczej nic do rzeczy, ponieważ obecnie jest podpięty do samsunga 40 cali HD ready przez component, wcześniej był podłączony przez HDMI i był sprawdzany na innym telewizorze również.

8. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Jeśli te same gry odpalone na innej konsoli nie sprawiają problemów, stawiał bym że układ graficzny po woli siada.

9. sylwek71

sylwek71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie gdybym miał taką możliwość sprawdzenia na innej konsoli to już dawno bym to zrobił, no, ale niestety w moim kręgu nie ma nikogo kto posiadałbym xklocka. Jest to dziwny problem, bo dużo szukałem i nie znalazłem podobnego problemu. Właśnie... mówisz układ graficzny. No, ale w takim razie ten problem dotyczyłby chyba raczej wszystkich gier, a np takie gry jak Mafia 2, Splinter Cell: Conviction, Bad Copmany 2 chodzą bez najmniejszych problemów. Nie mówię, że nie masz racji, ale czekam jeszcze na jakieś sugestie.

10. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Jak jesteś z Warszawy lub jeśli z okolic Żyrardowa to będę wstanie się spotkać i to sprawdzić =).

Ja jedyne jakie miałem problemy to 3 ringi śmierci a przed ich się pojawieniem pojedyncze zwisy konsoli.

11. sylwek71

sylwek71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za chęć pomocy, ale niestety ja jestem z Częstochowy.

Ja nie miałem jeszcze żadnych problemów po za tymi właśnie, które wspomniałem.

12. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Masz uszkodzony uklad ANA/HANA lub ram, dlatego sa artefakty, jak Falcon to jednak nie jest niespodzianka.
    YouTube - XBOX 360 ARTEFACTS
    YouTube - FarCry 2 Sandbox GPU Artefacts Xbox 360

W Falconie jest bardziej prawdopodobne to ze jest uszkodzony uklad ANA, ogolnie ci powiem ze jak wyslesz to do jakiegos serwisu oni ci to naprawia - ale za jakis czas sie to samo zrobi, no chyba ze chcesz sie sam tym pobawic to zrob takie cos:
    YouTube - fix xbox 360 rrod E74 (how I did it)

Wczytywanie...

Poleć forum