1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grafiką

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kilen, Marzec 5, 2010.

1. kilen

kilen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Witam od pewnego czasu zauważyłem że coś dziwnego dzieje się z grafiką na moim xboxie :(
    Najlepiej widać to w grach z szybką animacją np. w grach wyścigowych, ostatnio gram głównie w forze3 i z początku grafika była piękna a dzisiaj zauważyłem że kontury aut, szosy, linie wysokiego napięcia czy różne inne elementy trasy są strasznie ząbkowane jakby zabrakło wygładzania krawędzi, czasami stają się w niektórych miejscach wręcz białe. Podejrzewam że winne tego są dziwne ukośne małe pionowe fale które zauważyłem na ciemnym ekranie podczas gry. Widać je też na szosie podczas szybkiej jazdy, szosa cała faluje :mad: to samo dzieje się z ogrodzeniami czy trybunami. Przelatują po nich fale psując cała grafikę i przyciągają wzrok przez co gra staje się mecząca. W innych grach sprawa wygląda podobnie.
    Do gry używam monitorka 19" i taniego kabla vga pod monitor mam też podłączony komputer kablem dvi-d.
    Czy winą tego może być tani kabel vga który nagle odmówił posłuszeństwa? Słyszałem o różnych problem z takimi kablami nakładanie się obrazu itp.
    Czy falowanie obrazu może też być przez niego spowodowane? Czy może jednak monitor kończy swój żywot mimo że mam go dopiero rok :(
    Proszę o jakieś rady czy zakupić oryginalny kabel czy może lepiej odkładać już na nowy monitor.
    Dziękuje za wszelkie sugestie i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Podłacz HDMI-DVI i tyle a kable nie ekranowany i tyle

4. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Spróbuj podpiąć u kolegi,albo u siebie pod tv,(jeżeli masz) jak nie to do kolegi :> daj znać czy dalej to występuje.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na pewno jest to wina taniego kabla, sprawdź na innym kablu najlepiej oryginalnym MS albo Big Ben lub kup kabel HDMI-DVI jak kolega wyżej napisał, oraz sprawdź konsole na innym TV. Jak obraz z kompa jest dobry to monitor jest sprawny. Po sprawdzaj i będziesz wiedział co jest przyczyną złego obrazu :)

Wczytywanie...

Poleć forum