1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grafiką

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez micer, Kwiecień 24, 2009.

1. micer

micer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wiem ze sa juz podobne tematy ale to tylko podobne. A chodzi o to z w moim X-klocku jest problem z grafiką.X-a mam juz ok. 2 miechy gram na telewizorze Daewoo 21' bez HD (nie kazdego stac, moze kiedys)
    Problem zaczął sie pojawiac od wtedy kiedy dostałem Gears of War 2
    Grafika wyglada jednym slowem brzydko cienie sa 'ostre' az nie mozna patrzec a co 1 minutę przez ekran przebiegają białe paski(takie jak z video) w menu tez to samo, dopiero restart konsoli pomaga. w TV mam 3 wejscia AV-TV 2 z euro 1 z chinch Prosze o pomoc i z góry dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    oznaka przegrzewania czipu hana;] zadbaj o lepsze chlodzenie

ewentualnie sprubuj innym kablem,te pasy to ekranowanie pewnie,a cienie?a czego ty sie spodziewasz na takim tv:p?

4. micer

micer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Włąsnie wiem GOW 2 ma grafe cud i raczej nie na taki TV a chłodzenie.... bedzie czeba cos z tym wykombinowac ale szczeze nie mam miejsca. ok dzieki i bede to dalej obserwował.

5. kadmusenorfil

kadmusenorfil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polanica-ZdrĂłj, Poland
    ja mam taki że pograłem sobie 3 dni obraz zaczął się rypać później nie było obrazu ani dżwięku tylko jakieś kropecki :(

Wczytywanie...

Poleć forum