1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grafika ?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rambolipamboli, Grudzień 18, 2011.

1. rambolipamboli

rambolipamboli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam tv Samsunga lcd 37" model C530F1W podlaczony jest do konsoli kablem hdmi
    Problem w tym ze jak w ustawieniach obrazu dam na 480 p 720 p albo 1080i, 1080p to grafika jest okropna jak na ps2 albo i gorzej .
    najlepiej to wyglada na ustawieniach 1440x900 (czy cos takiego)
    Konsola to arcade , kable hdmi 2 sprawdzane ale jakies tansze .
    Prosze o pomoc bo gry czekajaa ja mam pegazusa.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Kabel hdmi nie ma znaczenia, na każdym masz taką samą jakość. Pobaw się ustawieniami w tv. Daj wysoki kontrast i małą ostrość. Jeśli siedzisz blisko, to spróbuj usiąść dalej. Im bliżej tym obraz wygląda gorzej.

4. rambolipamboli

rambolipamboli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko chodzi mi o to ze np. odpalam COD MW3 i daje w opcjach konsoli 480,720,1080 to tak jakby nie bylo wogole full hd syf grafika.

5. zolnierz45

zolnierz45 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ino
    Ja też mam lcd samsunga i zwykły nie drogi hdmi,w konsoli na 720p , tv obraz na dynamiczne i jest elegancko.Pokombinuj. Fakt,że na innych ustawieniach tv obraz jest jakby gładszy ale za to kolory mdłe.

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Gry na xboxa nie są w full hd. 480p nie ustawiaj. Zostaw 720p, albo 1080i, 1080p. Różnice powinny być kosmetyczne. Oczywiście wszystko zależy od danego modelu. W jednych lepiej wygląda z pierwszym ustawieniem, w innych z drugim.

Wczytywanie...

Poleć forum