1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z gram ixdg3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kubary, Grudzień 29, 2012.

1. Kubary

Kubary Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z nagraniem gier XDG3 tzn. próbowałem dzisiaj nagrać Sleeping Dog i Dishonored gry sprawdzone abgx360 i nagrywane imgburn używałem BurnerMAX_v0.15 żeby imgburn widział ze płyta ma większą pojemność i za każdym razem jak próbuje włączyć grę to wyskakuje niewłaściwy format płyty. Sleeping Dog instaluję się na dysku bez problemu ale przy próbie odpalenia nadal wyskakuje problem z płytą. Próbowałem triku z mp3 ale też nie działa. Prędzej jak wypalałem gry z xdg3 ale starsze to nigdy nie było problemu i nadal działają. Gry wypalam na płytach różnych firm.Czytałem o tym żeby kupić nagrywarkę LiteOn 124b ale prędzej wszystkie gry z xdg3 nagrywałem zwykła nagrywarka i działało. Aktualizowałem dzisiaj dash do 16202 i może to jest problem ?? Albo może ktoś ma jakieś inne sugestie jak można rozwiązać ten problem. moja przeróbka to LT3.0. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum