1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z gram na xboxa 1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Milosz9022, Sierpień 26, 2010.

1. Milosz9022

Milosz9022 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hajnówka
    Witam. Przerobiłem wczoraj konsolę na LT. Jako , że nie mam jeszcze gier na xboxa 360 to pożyczyłem od kumpla z xboxa 1.Lecz gdy chcę uruchomić grę to wyskakuje takie coś: Jest to na wszystkich grach.

Uploaded with ImageShack.us

mam premium 20GB z emulatorem.

Może być spowodowane , że płyty są porysowane?. Kolega mówił mi , że trzeba nagrać na DVD 9 żeby działało. Płyty nagrane sa na DVD-R 4,7GB. Może temu , że minus? Wiem , że gry z xobxa 360 nie działają na DVD-R ,a z sboxa 1? Jedna gra a, mianowicie Halo 2 jest na DVD+R , ale też nie działa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
  4. Milosz9022

Milosz9022 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: