1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami 16+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZylakBoss, Marzec 30, 2014.

1. ZylakBoss

ZylakBoss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam mały problem. Nie mogę zagrać w grę Warfrace Beta (jest chyba ona dla wieku 18) Jestem użytkownikiem Xbox Live GOLD. Przy zakłądaniu konta ustawiłem sobie moją datę urodzenia prawdziwą. Potem to zmieniłem. W Wota gram na luzie, w inne gry y online gram normalnie. Konto chyba ustawiłem dla dorosłego. Nw co dalej zrobić. pisze mi zeby zalogowac sie na konto doroslego, lecz gdy zalogouję się na konto dorosłego (tam nie mam golda) nie chce takze wejsc :<. Co mogę jeszcze zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum