1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami ! 2k9, GTA4

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pirat Barnaba, Luty 12, 2009.

1. Pirat Barnaba

Pirat Barnaba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kłodzko - Dolnośląskie
    Witam. Od 3 tygodni jestem dumnym posiadaczem tej pięknej konsoli ;)
    Wszystko chodzi pięknie, jednak mam problem z dwiema grami. Mianowicie chodzi o NBA 2k9 i GTA 4. Zacznijmy od gry sportowej. Gra chodzi bardzo dobrze, jednak zdziwiła mnie jedna rzecz - brak powtórek najlepszych zagrań między każdą kwartą, oraz brak trzech akcji meczu, które można obejrzeć po rozegranym pojedynku. U kolegi wszystko działa tak jak ma być. Grę nagrałem z prędkością 2.4 na płytce DL Verbatima. Kolejnym problem to GTA 4 - doczytywanie tekstur. Płyta została nagrana również na Verbatimie DL i na prędkości 2.4, jednak widoczne są nie doczytujące się tekstury.

Dodam, że posiadam Xbox 360 ARCADE + karta 256MB. ( w przyszłości chcę zakupić hdd)

Dodam także, że kolega posiada Xbox 360 PREMIUM 20 GB

Myślicie, że może tutaj chodzić o dysk? A może chodzi o ten durny napęd Lite On ?. Wszystkie pomocne odpowiedzi mile widziane :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jeśli chodzi o GTA IV to chyba każdy tak ma (to nie wina napędu Lite-On - jest on jednym z lepszych napędów). Można go rozwiązać chyba tylko przez zgranie gry na HDD.

4. slawomir0104

slawomir0104 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z miasta
    GTA IV żeby tekstury chodziły musisz mieć dysk chyba zę masz pożadny napęd to powinno być git ale w grze gta iv to chyba wina ze nie masz dysku

5. Pirat Barnaba

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kłodzko - Dolnośląskie
    Ok, czyli GTA 4 prawdopodobnie HDD. A jeżeli chodzi o NBA 2k9? Mam zamiar zawołać kolegę z dyskiem, aby sprawdzić czy z HDD powtórki będą działać.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie to zapewne wyłączyłeś;) To nie wina gry

7. Pirat Barnaba

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kłodzko - Dolnośląskie
    Sprawdzałem w opcjach już chyba wszędzie, chyba że dacie mi konkretny "destination" to sprawdze i włącze :)

Wczytywanie...

Poleć forum