Problem z grami AP2.5 na konsoli przerobionej na lt+ po aktualizacji

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mikkacm

Świeżak
Świeżak
Witam,
Problem wygląda tak, że stało się i zainstalowałem aktualizację i przeróbka poszła w ... Konsola była przerobiona w lt+. Dziś ponownie przerobiłem ją u nowej, innej osoby niż poprzednio i nie jestem pewien czy było warto.
Teraz przy próbie odpalenia gier z AP2.5 (a mam tylko AC:B i NFS:HP) pojawia się czarny ekran, nic się nie dzieje , napędu nie słychać, przy próbie wyłączenia lub powrotu do interfejsu głównego konsola się zawiesza. Czytałem że to dlatego że płyty nie są przygotowane, i fakt, po sprawdzeniu abgx płyt jest tam "ap2.5 sector is blank" ale tutaj pojawia się główne pytanie, bo na poprzednio przerobionej konsoli, również na lt+ z tych samych płyt obie gry działały. Gdzie leży wina? Proszę o pomoc. Do jutra nie mam szansy sprawdzić z inną płytą i nie wiem czy to wina dvd czy przeróbki. Jeszcze raz zaznaczam że wcześniej te płyty działały.
Pozdrawiam

Gry bez ap2.5 działają bez problemu
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Po aktualizacji dasha żadna gra z ap nie działa nikomu wiec się nie martw, że coś jest nie tak. Gry będą działać jak wyjdzie LT+1.9 i nowe patche do nich.
 

mikkacm

Świeżak
Świeżak
Hmmm, popraw mnie jeżeli źle rozumiem, ale to znaczy że żeby zagrać w gry z ap2.5 będzie trzeba znów "przerabiać" konsolę ?
 

springles

Świeżak
Świeżak
no tak, ale narazie czekaj ! na nowego LT
 

mikkacm

Świeżak
Świeżak
Będę czekał, nic więcej nie zrobię. Raz już dziś konsolę przerobiłem więc z tego co mówicie wynika że przeróbka działa tylko dashboard nie ten :)) Zostaje czekać.
Być może to będzie głupie pytanie, bo szukałem i widzę że na 99% odpowiedź brzmi nie (chociaż same stare wątki znalazłem) ale czy da się wrócić do starego dashboarda ?? :)
 

springles

Świeżak
Świeżak
nie... :(
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Jak mi wiadomo to tego zrobić nie można. Jeśli będziesz chciał grać w gry z ap2.5 to będziesz musiał znowu przerabiać napęd i dogrywać patche do gier z ap.
 

mikkacm

Świeżak
Świeżak
Dzięki wielkie za rozwianie wszystkich wątpliwości. Uspokoiliście mnie bo chociaż pograć nie mogę to przynajmniej wiem na czym stoję i uniknęliśmy nerwów moich i przerabiającego :)
Temat chyba do zamknięcia
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak wgrales ponownie ix lt+ to chwilowo nie musisz przerabiac (dopoki nie wejda gry z fomateg XDG3 czy jakos tak)
za to musisz ponownie wypalic gry z ap 2.5 czego na razie nie zrobisz bo nie ma tych nowych patchy
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom