Problem z Grami - Biały Ekran

w0j73k

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam problem .. mianowicie chodzi o to ze ściągam sobie gry nagrywam wszystko jest cacy - czesc gier chodzi dobrze, a niektore po wlozeniu plytki do napedu zaczyna wczytywac po czym robi sie bialy ekran z napisem xbox 360 i logiem. Prosze o pomoc, bo niektore gry sciagalem po kilka razy i dzieje sie to samo :(
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wpisz w wyszukiwarkę następujące terminy
ixtreme 1.6
wave 3
abgx360

poczytaj to sie dowiesz
 

w0j73k

Użytkownik
Użytkownik
nie ma jak fachowa pomoc dla kogos zielonego :) ...

dodam jeszcze ze nie wiem jak mam przerobiona konsole, zanioslem do sklepu u siebie oni wyslali gdzies do serwisu i o :)
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie ma jak wrodzone lenistwo...
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
może okaże sie ze konsola nie byla zaktualizowana, albo ze nie było przeróbki 1.51/1.6, oni ci powiedzą ze wysłali do serwisu, później zaśpiewają nie wiadomo ile pieniędzy za to, a okaże się ze trzymali to u siebie i zaktualizowali tylko albo wgrali 1.51/1.6 a powiedzą. Ale wersja będzie taka ze pół x'a było spalone ;] Ahhh to lenistwo...
 

w0j73k

Użytkownik
Użytkownik
przerobilem obraz gry wg tego tutka http://xboxforum.pl/poradniki-f31/modyfikacja-kopii-z-wave3-hawx-na-kompatybilna-z-ixtreme-1-5-i-starszymi-12152.html - wlasnie wypalam mam nadzieje ze bedzie smigac :|
 

w0j73k

Użytkownik
Użytkownik
spatchowalem w ten sposob gre Secotr 8 i smiga :) dzieki za opinie, pomoc.

temat do zamkniecia.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
dodam ci bo widzę że czytacz nie umiesz, jeśli zagrasz w tą grę gdy będziesz podpięty do neta to masz bana na 100%.
 

w0j73k

Użytkownik
Użytkownik
umiem czytac :) i wyczytalem to samo :) nie gram online wiec ban mi nie grozi, w ogole to w jakim celu to napisac? czy ten temat byl poruszony ?:| fajnie posty ponabijac tylko ze nie na temat ..
 

360

Użytkownik
Użytkownik
co do bana po przerobce na wawe 3 to nie wiem ,poniewaz ufc przerobilem i na necie gralem wiec tak nie do konca
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
poczekaj do grudnia :) zebys sie nie zdziwil :)
 

w0j73k

Użytkownik
Użytkownik
ja czy tak czy tak to nie gram live, ale jestem bardzo zadowolony ze patchowanie pomoglo bo raczej niechcialbym ponownie wysylac konsoli do serwisu, wyslalem z uszkodzonym chlodzeniem i czekal 6 miesiecy ...
 

White Tiger

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam taki sam problem, jak autor tematu i jako, że nie chce tworzyć nowego to piszę tutaj:
Xboxa mam przerobionego od ok 2 miesięcy, ale z powodu problemów z komputerem, dopiero wczoraj nagrałem na niego pierwszą grę (z 1 wyjątkiem który był nagrany niedokładnie i prosiło i czyszczenie płytki).
Grę wcześniej sprawdziłem dokładnie abgx360 i wszystko było ok, nagrałem według tutouriala, ale po włożeniu płytki do napędu pojawia się wspominany już wiele razy biały ekran z logo Xbox.
Mam napęd Hitachi. Jako, że serwisanci pytani o to jaka wersja firmware została wgrana do napędu trochę się mieszali w zeznaniach, dzisiaj sprawdziłem grę od znajomego na iExtreme 1.51 i ładnie działała.
Gra przy której wyskakiwał mi biały ekran to Guitar Hero: Metallica.
I chciałem się dowiedzieć co jest powodem tego, że wyskakuje ten ekran skoro mam odpowiedni soft?
I czy jeśli przerobię grę za pomocą wave 3, to będę miał pewność że zadziała?
Proszę wybaczyć moje pytania, ale nie chcę marnować kolejnej płytki DVD-DL.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
GT Metallica jest Wave 3
Musisz miec iXtreme 1.51 albo 1.6.
Jesli masz np 1.4 czy 1.5 to musisz przerobic gre "3rd wave patch" na Wave 2.
 

White Tiger

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No rozumiem, że GH jest na iXtreme 1.51 i wyżej, bo o tym poinformował mnie program abgx360 i wiadomości z google ;)
Napisałem, także że dzisiaj sprawdzałem grę na iXtreme 1.51 (Velvet Assasin) od znajomego i działała, z czego wnioskuję że właśnie ten firmware posiadam.
Zależy mi głównie na informacji co innego może być powodem białego ekranu jeśli soft jest dobry i czy przerobienie gry "3rd wave patch" wyeliminuje na pewno ten problem?
 

Gizmos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć
Mam ten sam problem wyskakuje mi ten biały ekran z logiem X360 jest jakiś sposób żeby gra mi działała ?/
 

Do góry Bottom