1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z grami driver, gears of war III, batman

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez -=czarny=-, Grudzień 27, 2011.

1. -=czarny=-

-=czarny=- Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z grami driver, gears of war III, batman. Jakis czas temu złapalem cichą aktualizje wiec musze wgrywac TU. Nie wiem czy to wina uszkodzonych obrazów czy nie wiem czego te gierki nie chca mi pojsc wyskakoj komunikat wyczysc miekka sciereczką.. a wniekturych przypadkach robi sie ciemny ekran i wraca do interfejsu. wie ktos o co kaman?

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Źle nagrywasz.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

4. -=czarny=-

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nagrane normalnie przez klona reszte gier tez tak wypalalem i jest wszystko ok.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zle nagrane i juz, te gry sa w innym formacie niz reszta, poczytaj forum to wszystkiego sie dowiesz

6. -=czarny=-

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to moze jakas odpowiedz bo pogrzebałem troche na forum i nic sie nie dowiedzialem.

7. mrcinkam

mrcinkam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    potwierdzam żle nagrane lub masz jakies trefne iso tych tych gier ja mam cicha aktualke i TU przy gearsach i batmanie chodzi bez zarzutów wiec pewnie problem obrazu

Wczytywanie...

Poleć forum