1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z grami i czy przerobic lt 2.0 na lt 3.0 nagrywarka ihas prosze o rade

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tylik81011, Lipiec 16, 2012.

1. tylik81011

tylik81011 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Prosze o pomoc.Mam konsole xbox 360 elite LT + 2.0 DASH 13604.Zdaje sobie sprawe ze pytanie zadana przeze mnie sa w innych tematach tylko tyle tego ze sie sam gubie.

Mam problem z wypalaniem gier ostatniego czasu.Gry wypalalem przewaznie przez img burn i bylo wszystko dobrze.Pozniej powstaly wieksze obrazy niz 8,5gb i tez sie jakos udawalo wypalac.Dopiero jak wyszly gry na lt 3.0 to mam klopot.Przepuszczam obraz przez xbc i dodaje toopoloy i nie kazda gra mi dziala.MW3 I MASS EFECT 3 dzialaja.Natomiast takie gry jak wiedzmin 2,ghost recon,max pane 3 juz nie.Nawet gra Dead to Rights gdzie ma mniejszy rozmiar nie chce mi sie zalaczyc mimo ze img burn wypalil cala bez problemu.Inne starsze gry dzialaja mi bez zarzutu.
    Mam pytanie czy da jakos rade grac w te nowe gry? Wypalalem je roznymi sposobami i jakos nie moge.Czy moze wgrac nowego dasha.Jest jakis 14719 czy nie ma sensu?Czytalem i sa rozne opinie?
    Zastanawiam sie nad przerobieniem konsoli na lt 3.0 i dokupienia nagrywarki ihas zewnetrznej.
    Mam laptopa i co bym potrzebowal zeby podlaczyc nagrywarke do laptopa?
    Wiem ze trzeba kupic nagrywarke z rewizja B tylko widzialem na allegro nagrywarki ihas 524b i ze jest mozliwosc wypalania gier na plytach innych niz na verbimach.Czy to jest mozliwe i czy tez bedzie dzialac?Ja wypalalem przewaznie na maxwellach i nie mialem z nimi problemu.Cchialbym zostac przy tych plytach poniewaz mam ich jeszcze pelno wiec bez sensu kupowac mi verbatimy.

Prosze o odpowiedzi osoby ktore sie znaja

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum